KropkiNaMapie.pl


Tomasz Nowak 14 października 2013 Aktualności Wasze teksty

Konkurs rozpoczęty. Czekamy na Wasze zdjęcia!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny "Wakacyjne fotki w kropki"! No i jak nietrudno się domyślić, czekamy na Wasze zdjęcia z wakacji.

Z każdym dniem coraz trudniej idzie nam przekonywanie samych siebie, że lato wcale się nie skończyło. Pogoda sprawy nie ułatwia i niestety w końcu trzeba będzie się pogodzić z tym, że ciepłe dni już za nami… Zawsze jednak możemy do nich wrócić, chociażby przeglądając wakacyjne zdjęcia. Dlatego proponujemy mały konkursik. Czekamy na Wasze ‚Wakacyjne fotki w kropki’ !

Konkurs 'Wakacyjne fotki w kropki'

Konkurs ‚Wakacyjne fotki w kropki’

Nie wyznaczamy sztywnych ram, to co będzie na zdjęciu zależy wyłącznie od Was. Najlepsze fotografie nagrodzimy książkami i filmami podróżniczymi. Doceniać będziemy szczególnie te, które będą opowiadały jakąś historię, będą pokazywały, że świat nie jest jednolity… a właśnie w kropki :-)

Zdjęcia przesyłajcie na adres kropkinamapie(małpa)gmail.com do 14 listopada. Żebyśmy nie przeoczyli Waszego maila w tytule napiszcie słowo ‚KONKURS’, a w treści swój adres i ewentualnie numer telefonu na wypadek gdyby to Wasze zdjęcie wygrało. Każda osoba może przysłać maksymalnie 3 zdjęcia. Załączcie też kilka zdań opisu: co jest na zdjęciu, gdzie zostało zrobione… itp.

Wyniki ogłosimy najpóźniej 21 listopada. Warunkiem udziału w konkursie jest jedynie polubienie naszego profilu na Facebooku, do czego zachęcamy już teraz.

Pełny regulamin i szczegółowe zasady znajdziecie tutaj.

Komentarze:

komentarzy