KropkiNaMapie.pl


Tomasz Nowak 15 kwietnia 2014 Aktualności

UBER kody +20 USD na darmowe przejazdy taksówką

Kody rabatowe to znakomity sposób na obniżenie kosztów naszych podróży po świecie. Tym razem mała podpowiedź wykorzystać je by zaoszczędzić na transporcie do hotelu czy dojeździe do lotniska. Taką szansę daje nam UBER.

UBER: Darmowy transport dzięki kodom rabatowym (źródło: screen ze strony)

UBER: Darmowy transport dzięki kodom rabatowym (źródło: screen ze strony)


Uber to jeden z globalnych serwisów oferujących usługi transportowe, a w zasadzie łączących pasażerów z siecią prywatnych kierowców. Korzystanie z niego jest dość proste: rejestrujemy się na stronie, a później transport zamawiamy przez aplikację mobilną dostępną na iOS, Androida i Blackberry. Gotówka nie jest potrzebna, opłata jest ściągana z naszej karty kredytowej, konta PayPal albo Google Wallet. Cena za przejazd różni się w zależności od tego jaki rodzaj aut wybierzemy – może to być low-costowy pakiet uberX, ale też limuzyna z oferty UberLux.

Serwis zdobył ogromną popularność między innymi po tym jak zaczął cyklicznie wypuszczać kody rabatowe umożliwiające nawet darmowe przejazdy. Oferta promo codów cały czas się zmienia, postaram się jednak na bieżąco porzucać Wam, jak tylko jakieś nowe będą pojawiały się na horyzoncie – już teraz możecie dostać pierwszy darmowy  kredyt na przejazdy w wysokości 20 USD rejestrując się przez tego linka referencyjnego https://uber.com/invite/uberBonusFreeRide – kod uberBonusFreeRide dzięki któremu na Waszym UBER koncie pojawi się dwadzieścia dolarów w praktyce da Wam możliwość skorzystania z darmowego transportu.

Oczywiście nie należy się spodziewać, że będzie to jakaś niesamowicie daleka trasa, jednak 20 USD jest kwotą na tyle dużą, że np. w Ameryce Południowej umożliwia nawet darmowy przejazd z lotniska do centrum miasta. Czasami jeżeli podróżujemy większą ekipą można się zastanowić, czy nie warto dopłacić kilku dolarów – może się bowiem okazać, że w sumie dzięki rabatowi cena będzie niższa niż ta, jaką byśmy zapłacili za podróż autobusem.

Niestety UBER nie dotarł jeszcze pod Polski, ale 20 dolarów z kodu można z powodzeniem spożytkować w innych krajach. W Europie z przejazdów samochodami UBER możecie w tym momencie skorzystać w następujących miastach: Amsterdam, Barcelona, Berlin, Bruksela, Dublin, Londyn, Lyon, Manchester, Mediolan, Moskwa, Monachium, Paryż, Rzym, Rotterdam, Sztokholm, Wiedeń, Zurich. Pełną listę lokalizacji w których operują ekskluzywne taksówki spod znaku UBER znajdziecie na stronie serwisu. Najwięcej jest ich w tym momencie w Stanach Zjednoczonych.

Wato pamiętać, że kody to nie jedyny sposób na darmowe przejazdy UBER transportem – po rejestracji będziecie mogli wygenerować sobie własne kody referencyjne i zapraszać do skorzystania z serwisu znajomych dzięki czemu na Wasze konto zaczną spływać kolejne środki, które będziecie mogli wykorzystać na kolejne przejażdżki.

Komentarze:

komentarzy